Služby

Celostní návrhy zdravého bydlení a Feng Shui

Provádím celostní uzdravení a vyladění prostoru se správným pořadím důležitosti jednotlivých metod harmonizace (místní Feng Shui, ENGES, Stavební biologie a Elektrosmog, Geomantie, …).


Stavební biologie a zmírnění vlivu elektrosmogu, odborná měření

Harmonizaci a zmírnění vlivu elektrosmogu a jeho měření kvalitními přístroji se věnuji přes 10 let. Při poradenství se zásadně řídím doporučenými biologickými limity, které více zohledňují zdraví lidí. Vždy hledám řešení harmonizaci a snížení hladiny elektrosmogu k těmto doporučeným limitům.


Zdraví a prosperita firmy

Harmonizace a vitalizace prostor firmy, zmírnění tzv. syndromu nemocných budov, zajišťuje podmínky pro podporu a udržení dobrého zdraví zaměstnanců, prosperitu podnikání a spokojenost klientů. Feng Shui a další metody Stavební medicíny jsou vysoce ceněny v zahraničí a přináší firmám strategickou výhodu na trhu.


Projekt bydlení pro radost

Připravujeme projekt skupinové výstavby rodinných domů s důrazem na podporu plnohodnotného a zdravého života.


Speciální harmonizační a energetické doplňky

Důležitou součástí nabídky jsou speciální harmonizační a vitalizující doplňky do interiéru i pro vnitřní zdraví. Podporuji místní výrobce a dodavatele. Hodnotou navíc je poradenství kam a jaký prostředek instalovat, aby splnil tu nejlepší službu.

Na naše tělo i mysl mají spolu s optimálním MATERIÁLEM, TVAREM, BARVOU také vliv i další aspekty – vitální živá VODA, zdravý a vonící VZDUCH, ladící harmonické ZVUKY, kvalitní energetický DESIGN,  a další důležité DOPLŇKY.